ResMed AirFit P30i CPAP Burun Yastıkçığı Maskesi

ResMed AirFit P30i CPAP Burun Yastıkçığı Maskesi

ResMed AirFit P30i CPAP Burun Yastıkçığı Maskesi
BRANDS

ResMed AirFit P30i ile emin ellerdesiniz

Uyku apnesinin tedavisi için türünün en çok tercih edileni 1
Size daha fazla özgürlük vermek için tasarlandı
Pazar lideri maskeye göre% 80 daha sessiz 2-3 *
SpringFit çerçeve sabit, kişiselleştirilmiş bir uyum sağlar

İSTEDİĞİN GİBİ UYU

ResMed AirFit P30i, hortumu görüşün dışında bırakmak ve engellemeleri aşmak için tasarlanmıştır, böylece en sevdiğiniz pozisyonda rahatça uyuyabilir ve yatak arkadaşınıza daha yakın olabilirsiniz. Her ikiniz de daha sessiz ve daha yumuşak bir hava akışı için verilen havayı parçalamak için tasarlanmış bir maske özelliği olan ResMed QuietAir ™ havalandırma teknolojisi sayesinde yatmadan önce daha fazla huzur ve sessizliğin tadını çıkaracaksınız. *

 

YATMADAN ÖNCE RUTİNİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN

AirFit P30i hızlı bir şekilde takılıp çıkarılacak şekilde tasarlanmıştır. Aslında, iki kat daha fazla CPAP kullanıcısı AirFit P30i’nin pazar lideri maskesinden daha kolay olduğunu düşünüyor! 1 Geceleri kalkmanız gerekirse, çabuk çıkan dirsek bağlantısı, maske parçalarında boğulmadan terapiden kolayca ayrılmasını sağlar.

 

KANITLANMIŞ PERFORMANS

Hassas burun bölgesi altında rahat ve konforlu bir şekilde kapanan bir maske olan AirFit P30i ile CPAP tedavisinden en iyi şekilde yararlanın. Aslında, CPAP kullanıcılarının yaklaşık %80’i, onlara mükemmel bir mühür sağladığını buluyor. 4

Mükemmel bir sızdırmazlık elde etmek için, AirFit P30i’niz için başlangıç ​​paketi seçeneklerimizden birinden – standart veya küçük – iyi bir şekilde yerleştirilmiş bir burun yastık minder seçtiğinizden emin olun.

 

TEKRAR RÜYA GÖRMEYE BAŞLAYIN!

Uyku apnesi tedavisinin faydaları gerçekten dikkat çekicidir. İyi bir gece uykusu almak, sevdiğiniz şeyleri yapmaya geri dönmeniz için size enerji verir. Ancak, insanların bize CPAP’a başlama konusunda söyledikleri en ilham verici sözlerden biri: “Tekrar rüya görebiliyorum”.

Airfit™ P30i Nasal Pillow Cpap Mask Fit Pack By Resmed - n11.com

Footer cover

Stay Healthy!

Footer cover